BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI:

Kullananlar Neler Dedi

Burada yer alan bilgiler Bolder Saç Bakım Kompleksi kullanan ya da kullanmayan kişiler tarafından yazılmış yorumlardır.
Yorumlar üzerinde sadece imla düzeltmesi yapılmıştır. Yazılan yorumlar ile ilgili tüm sorumluluk yazan kişilere aittir.

Soykan Akman - 29 YAŞINDA (Yalova)      |     AKTİF BOLDER SAÇ BAKIM KOMPLEKSİ KULLANICISI

Merhaba Bu ürün bende sipariş verdim ertesi gün elimdeydi. Kullanmaya başladım ilk başladığımda baya zorlanacağım sanmıştım ama şuan rahatlıkla kullanım sağlıyorum. Saçlarımda da yavaştan değişikliklerin olmaya başladığını görüyorum. Diğer arkadaşlarıma da önereceğim. Süper bir ürün yapmışlar

Doğukan Terzi - 28 YAŞINDA (Ordu)      |     AKTİF BOLDER SAÇ BAKIM KOMPLEKSİ KULLANICISI

Bolder saç bakım setini ben televizyondan gördüm. Hemen aradım siparişimi verdim. İlk zamanlar tedirgin davrandım ancak Şuan kullanıyorum gayet memnunumun. Düzenli olarak kullanıyorum ve azda olsa etkisini göstermeye başladı.

Efsun Kaya - 38 YAŞINDA (İstanbul)      |     HENÜZ BOLDER SAÇ BAKIM KOMPLEKSİ KULLANMADI

Merhabalar, birşey sorabilir miyim? sitenizde kirpikler içinde fayda sağladığını okudum. Ancak nasıl ve ne kadar sürede etkisini gösterir bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Kirpiklerim gerçekten çok kısa ve kötü duruyor. Bu ürün ile uzatma şansım var mı acaba?

Önder Karakuyu - 35 YAŞINDA (Elazığ)      |     BOLDER SAÇ BAKIM KOMPLEKSİ KULLANIMINI TAMAMLADI

Ben kullandım ve bitirdim. Kullanım sağlarken ilk 15. gününde değişikliği fark etmeye başladım. Zaten içeriğinde bitkilere de yer verildiği gibi gönül rahatlığı ile kullanımını sağlıyorum. Umarım birçok kişide faydasını görür.

Serkan Ünsal - 22 YAŞINDA (Amasya)      |     HENÜZ BOLDER SAÇ BAKIM KOMPLEKSİ KULLANMADI

Daha önce böyle bir ürün kullanmadım aklımda bir takım soru işaretleri var. Saçlarım bir kaç aydır dökülmeye başladı ve bu durum beni bir hayli rahatsız ediyor. Umarım bolder bana bu konuda yardımcı olur. Arkadaşlar sizlerde yorumlarınızı yazarak nasıl etki ettiğini benimle paylaşır mısınız. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Almina Kar - 20 YAŞINDA (Ankara)      |     AKTİF BOLDER SAÇ BAKIM KOMPLEKSİ KULLANICISI

Şuan bolder kullanımını sağlıyorum inşallah ilerleyen zamanlarda olumlu sonuçları ile karşılaşabilirim.Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?