BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI:

Bolder Saç Bakım Seti Nedir?

BOLDER SAÇ BAKIM SETİ NEDİR?

Bolder saç bakım seti etkinliğini uzun zamandır kanıtlamış olan Bolder saç bakım kompleksiyle birlikte ek olarak kullanılacak olan kompleksin etkilerini kuvvetlendirmek üzere geliştirilmiş bir formüle sahip olan Bolder Saç Bakım Şampuandan oluşan bir settir. Bolder Saç Bakım Serumu içeriğinde Argan Yağı, At Kestanesi Yağı, Kakao Yağı, Kayısı Yağı, Ceviz Yağı, Tatlı Badem Yağı, Havuç Yağı, Fındık Yağı, Nar Çekirdeği Yağı, Portakal Kabuğu Yağı, Isırgan Tohumu Yağı, Buğday Yağı, Kabak Çekirdeği Yağı, Limon Yağı, Sarımsak Yağı, Çam Yağı, Hint Yağı, Shea Yağı, Zeytin Yağı, Arı Sütü, Üzüm Çekirdeği Yağı, Karanfil Yağı, Karabiber Yağı, Karabaş otu Yağı, Kantaron Yağı, Susam Yağı, Çörekotu Yağı, Çay Ağacı Yağı, Biberiye Yağı, Keten Tohumu Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Defne Tohumu Yağı gibi saç bakımı için son derece önemli olduğu bilinen bitkisel yağlar barındırmaktadır.

BOLDER SAÇ BAKIM SETİ NASIL KULLANILIR?

Bolder Saç Bakım Seti kadın ve erkeklerde kullanım farklılığı gösteren bir üründür. Erkeklerin ilk 2 aylık kullanımda her gün, kadınların ise 2 günde 1 kullanması önerilmektedir. 2 aylık düzenli kullanımın ardından ürünü yalnızca bakım yapmak için kullanabilirsiniz. Piyasadaki muadillerine nazaran herhangi bir bağımlılık yaratmaz ya da ürün kullanımını bıraktıktan sonra olumsuz etkiler göstermeye sebep olmaz.

BOLDER SAÇ BAKIM SETİ KULLANICILARI NE DİYOR?

Bolder Saç Bakım Seti kullanıcı memnuniyeti doğrultusunda geliştirilen bir settir. Saç bakım kompleksinin olumlu etkilerinden memnun kalan müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda saç kompleksinin etkilerini güçlendirmek üzere içeriğinde aloe vera, morigan ve aynısefa bulunan şampuanının da üretimi gerçekleştirilmiştir. Sizler de en uygun fiyatlarla Bolder Saç Bakım Seti sahip olmak için internet sitemiz üzerinden kampanyalı fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?