BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI:

Bolder Saç Bakım Seti Kullanımı

BOLDER SAÇ BAKIM SETİ KULLANIMI

Bolder Saç Bakım Seti ilk 2 aylık kullanımda düzenli kullanım gerektiren ve saç dökülmelerine karşı yardımcı olmak üzere geliştirilmiş özel formüle sahip bir settir. Set içerisinde 1 adet şampuan 1 adet saç kompleksi, 1 adet masaj tarağı bulunmaktadır. Saç bakım kompleksi saça uygulanarak özel masaj tarağıyla masaj uygulanıp yaklaşık 40-60 dakika saçta bekletildikten sonra Bolder Saç Bakım Şampuan ile temizlenmelidir.

 

BOLDER SAÇ BAKIM SETİ İÇERİĞİ

Bolder Saç Bakım Seti pek çok insanın çeşitli sebeplerle mustarip olduğu saç dökülmesi sorununa karşı geliştirilmiş özel bir formüle sahiptir. Bolder Saç bakım serumu içeriğinde saç dökülmesine karşı etkili olduğu bilinen Argan Yağı, At Kestanesi Yağı, Kakao Yağı, Kayısı Yağı, Ceviz Yağı, Tatlı Badem Yağı, Havuç Yağı, Fındık Yağı, Nar Çekirdeği Yağı, Portakal Kabuğu Yağı, Isırgan Tohumu Yağı, Buğday Yağı, Kabak Çekirdeği Yağı, Limon Yağı, Sarımsak Yağı, Çam Yağı, Hint Yağı, Shea Yağı, Zeytin Yağı, Arı Sütü, Üzüm Çekirdeği Yağı, Karanfil Yağı, Karabiber Yağı, Karabaş otu Yağı, Kantaron Yağı, Susam Yağı, Çörekotu Yağı, Çay Ağacı Yağı, Biberiye Yağı, Keten Tohumu Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Defne Tohumu Yağı bulunmaktadır. Bolder Şampuanda ise saç kompleksinin etkilerini güçlendirmek üzere geliştirilmiş formülünde Aloe vera,morigan ve aynı sefa bulunur. Şampuan göz yakmayan ve bitkisel bir içeriğe sahip olduğundan her yaş için kullanımı mümkündür.

BOLDER SAÇ BAKIM SETİ KULLANICI YORUMLARI

Bolder Saç Bakım Kompleksi saç dökülmesi sorunuyla ürün arayışına giren pek çok müşterinin olumlu sonuçlar gözlemlediği ve tavsiye ettiği bir üründü. Buna ek olarak kompleksi güçlendirmek üzere geliştirilen şampuan ve tarağın bulunduğu Bolder Saç Bakım Seti kullanıcıları için vazgeçilmez bir ürüne dönüşmüştür. Saç dökülmesine karşı önlem almak istiyorsanız siz de şimdi internet sitemiz üzerinden en uygun fiyatlarla hazırlanmış olan size özel kampanyalardan yararlanarak hemen sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?